https://moyagazeta.com/

Хмельничани свято бережуть памґять про героїв – визволителів нашого міста

Сьогодні, в день відзначення 67-ї річниці визволення міста Хмельницького від німецько-фашистських загарбників, відбулася урочиста церемонія покладання вінків і квітів до пам’ятників та обелісків на Військовому кладовищі, біля Вічного вогню та Меморіалі Слави.
Участь в святковому заході взяли Хмельницький міський голова Сергій Мельник, секретар міської ради Валерій Лесков, керуюча справами виконавчого комітету Людмила Черевченко, голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот, перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Вадим Гаврішко, від обласної ради організації ветеранів України Володимир Купратий та Григорій Атаманюк, від міської ради організації ветеранів України Мунір Садиков та Тимофій Величко.

У покладанні квітів до пам’ятників та обелісків на честь визволителів рідної землі взяли участь визволителі міста, учасники Проскурівського підпілля, ветерани Великої Вітчизняної війни, депутати обласної та міської рад, представники місцевих політичних партій та громадських організацій, представники духовенства, керівники підприємства, установ та організацій міста й області, громадськість обласного центру.

У хвилині мовчання учасники заходу схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто поліг в жорстоких боях, визволяючи рідну хмельницьку землю від фашизму.

Як відзначив міський голова Сергій Мельник, для міста Хмельницького ця героїчна сторінка є визначною подією. Найголовнішим Сергій Іванович назвав те, що у нашій пам’яті, наших дітей, майбутніх поколінь ця звитяжна сторінка залишиться назавжди. “І саме на таких героїчних подіях нашої історії як день визволення міста Хмельницького, день Перемоги потрібно виховувати наступні покоління”, – наголосив Сергій Мельник.

Автор: УВІП