https://moyagazeta.com/

Хмельницькі спецназівці відсвяткували 80-ту річницю ВДВ та день Аеромобільних військ

Розпочалися святкові заходи в місті урочистим проходженням колони воїнів-розвідників з музичним супроводом військового оркестру полку вулицями Хмельницького та шикуванням військовослужбовців частини з Бойовим Прапором полку і покладанням квітів до меморіалу “Воїнам-афганцям” і Вічного вогню.

Після цього, в місці постійної дислокації частини під керівництвом командира полку полковника Василя Денисюка відбувся урочистий мітинг участь в якому крім воїнів-розвідників взяли ветерани-десантники, представники громадських організацій, керівництво міста, області. Майже дві сотні офіцерів, прапорщиків, контрактників і солдатів строкової служби з нагоди свята були заохочені подяками, цінними подарунками, ювілейними медалями від громадської організації учасників бойових дій в Афганістані “Ніхто крім нас” і відзнаками від Командувача Сухопутних військ та Міністерства оборони України за досягнення у військовій службі та зразкове виконання військового обов’язку.

Після завершення офіційної частини свята відповідно до плану заходів відбувся демонстраційний показ зразків озброєння, військової техніки частини, засобів зв’язку, обмундирування спецназівців та парашутно-десантного майна.
Привітали воїнів окремого полку спецпризначення Сухопутних військ і представники Повітряних Сил Збройних Сил України. Так, на запрошення командира частини полковника Василя Денисюка до Хмельницьких спецпризначенців завітала творча концертна бригада 42-го гарнізонного Будинку офіцерів Повітряних Сил зі Старокостянтинова під керівництвом начальника ГБО підполковника Євгена Блискуна, які більше години розважали господарів і гостей свята танцювальними композиціями, підбіркою сучасних естрадних пісень та народних визнаних хітів.

Завершилася урочиста частина свята видовищним показовим виступом груп спеціального призначення у володінні зброєю, прийомами рукопашного бою, демонстрацією захоплення і нейтралізації умовного противника із залученням спеціальних автомобілів і використанням піротехнічних засобів.

Майор Андрій Агєєв.
РМЦ МО України.
Фото автора