https://moyagazeta.com/

У небі над Хмельницьким літав спецназ

Впродовж десяти днів, з 8-го по 18-те вересня військові розвідники виконали майже 1330 стрибків з літака Ан-2.
Начальник парашутно-десантної служби частини майор Олег Фролов зокрема зазначив, що подібна співпраця з цивільною авіаційною організацією стала можливою через відсутність у оборонного відомства коштів на закупівлю авіаційного гасу для виправлення ситуації з виконанням планових стрибків з парашутом.

– Відповідно до укладеної між нами і товариством з Тернополя “Скай Груп” угоди солдати строкової служби, контрактники і офіцери отримали змогу виконати річну стрибкову програму, – розповідає майор Фролов. – Вартість кожного стрибка складає не мало не багато – 90 гривень. Та кожен військовослужбовець дістаючи з кишені власних майже 400 гривнів добре розуміють, що виконавши програму отримуватимуть відповідні відсотки до щомісячного грошового забезпечення, і за два місяці покриють свої витрати. Особливо це стосується тих контрактників які через свою фанатичну відданість спецназу, і непорівнянно мізерну зарплатню не шукають кращого життя “на гражданці” а продовжують службу в нашій частині – констатував офіцер.

Підводячи підсумки командир загону полковник Сергій Кривонос дав високу оцінку роботі своїх заступників, начальників служб і командирів підрозділів в організації практичних занять.
– Крім військовослужбовців нашої частини для виконання стрибків з парашутом до нас прибули колеги з Києва, Очакова і Десни, – розповів Сергій Григорович. – За ці дні особовий склад полку виконав майже 1330 стрибків що дало змогу впритул наблизитись до 100 відсотків виконання річного плану полку по стрибкам. Вже у листопаді, після прибуття молодого поповнення і проходження ними курсу молодого бійця, ми плануємо провести крайні в 2009 році практичні заняття з ПДС, – підсумував командир частини полковник Сергій Кривонос.

Андрій АГЄЄВ.
Фото автора.