https://moyagazeta.com/

Британія – єдина країна, яка офіційно оголосила бойкот ЄВРО в Україні

Про це повідомляє УНН з посиланням на джерела в польському ЗМІ.

“Уряд повністю підтримує національні команди і їх участь в ЄВРО-2012. Ми сподіваємося на гарну команду нашої збірної … але міністри не були готові поступитися (своїми принципами – Ред.) на матчі групового турніру ( які пройдутьв Україні – Ред.)”, – сказав прес-секретар міністерства закордонних справ.

“Участь ( урядовців – Ред.) в матчах на більш пізніх етапах гри буде проаналізована з огляду на календар (зайнятості міністрів – Ред.) і серйозну заклопотаність з приводу виборчого правосуддя в Україні”, – сказав представник Даунінг-стріт.

Таким чином, Англія є єдиною країною, яка офіційно – на державному рівні – оголосила повний бойкот української частини чемпіонату Європи.

Лондон протестує таким чином проти засудження колишнього прем’єр-міністра і лідера опозиції Юлії Тимошенко до семи років колонії строгого режиму. Тимошенко, після переїзду з в’язниці в лікарню, оголосила про закінчення майже тритижневої протестної голодовки. Раніше ЗМІ публікували її фотографії зі слідами побоїв, які, ймовірно, вона отримала у в’язниці.