https://moyagazeta.com/

Хару звинувачують у зраді та обіцяють відправити у відставку

Приводом до відставки може стати «відступницька позиція лідера найбільш потужного профспілкового об’єднання».

Сьогодні, в анонсований день прийняття Пенсійної реформи, члени незалежних та окремих профспілок, що входять до ФПУ, стали не такими масовими, як того очікували організатори акції.

Кажуть, все відбулося через відмову Василя Хари взяти участь у акції протесту. Нинішній очільник ФПУ послався на даремність мітингу через невідворотність прийняття сьогодні Парламентом пенсійної реформи.

Профспілки переконані: така позиція – це зрада інтересів профспілок України.
Отже, через такі дії пана Хари, 40 із 71 членами Президії ФПУ було складено письмову заяву про необхідність позачергового проведення Президії ФПУ. На зібранні, проведення якого заплановано на 12 липня , буде заслухано звіт п. Хари, після чого йому буде висловлено недовіру.
Профспілчани не сумніваються у тому, що 12 липня чинного голову ФПУ вдасться відправити у відставку.

Для довідки: Василь Хара, 1947 р.н. – заступник голови фракції «Партія регіонів», голова підкомітету з питань державного соціального страхування, розвитку соціального партнерства та діяльності об’єднань громадян сторін соціального партнерства Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці; голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України для вивчення питань аналізу стану додержання Конституції та законів України у нормотворчій та правозастосовчій діяльності державних органів, посадових осіб, інших суб’єктів владних повноважень.

Джерело: Пресс-служба ВКП