https://moyagazeta.com/

Хмельницькі студенти принесли партіям-зрадникам шнурок і мило, труну та курячі тушки

Організатором акції виступила Хмельницька “Студентська Свобода” . Як повідомили організатори, приводом до акції стало голосування представників так званих націонал-демократичних сил у парламенті проекту Закону “Про внесення змін до Конституції України щодо проведення чергових виборів народних депутатів України, Президента України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” (№7265) в цілому.

Студентську молодь обурило те, що узурпацію владу та повне нищення парламентаризму в Україні підтримали ті, хто прийшов до влади на національних гаслах.

На думку, студентів їх і їхні сподівання повністю зрадили 46 б’ютівців та екс-членів фракції БЮТ-Батьківщина, 41 народний депутат фракції “Наша Україна-Народна Самооборона”, серед яких майже у повному складі групи “Народної самооборони”, “За Україну”, “Нашої України”, “Єдиного Центру” та 4 із 5 членів УНП.

Представництвам партій, які продукують тушок та зрадників студенти вручили звернення, в якому зокрема йдеться:

“Ми, студенти міста Хмельницького виявляємо вам свою недовіру. Ви – псевдопатріоти, маргінали та тушки, пройшли до Парламенту на патріотичних гаслах за Наш рахунок. Ми вам повірили і довірили своє майбутнє, а ваші депутати у Верховній зРаді голосують разом із ПР за їхні законопроекти, чим зневажають Наші права, потураючи Конституцією України.

Караючий меч Української революції не мине ваших голів, бо як говорить народна мудрість: “зустрінеш змія і зрадника – вбий спершу зрадника”.

Окрім звернення, студенти передали для лідерів партій, які плодять тушок та зрадників символічні подарунки.

Представництво “За Україну” отримало мотузку і мило. Тим самим студенти натякнули зрадникам, що найвідоміший в історії зрадник Юда, закінчив в петлі.

Представництву УНП передали домовину, з написами: “Костенку від студентів”, “Політичним трупам УНП” і “Іудам Верховної зРади”.

Організації БЮТу подарували десяток курячих тушок, адже саме ця фракція є найбільшим розплідником політичних зрадників у парламенті. Дві курячих тушки вивісили при вході в партійний офіс БЮТу.