https://moyagazeta.com/

Ігор Сабій: «Депутати Хмельницько обласної ради показали своє справжнє обличчя»

Окрім того, депутати не підримали вимогу обласної організації ВО «Свобода» звернутися до Європарламенту з приводу Резолюції щодо ситуації в Україні від 25 лютого 2010 року і вилучити з неї Пункт 19, в якому засуджується Указ Президента України про присвоєння Степану Бандері звання Героя України.

В Хмельницькій обласній раді 90 депутатів, з них 35 – від БЮТу, 24 – від «Нашої України», 10 – від блоку Литвина, СПУ і ПР мають по 8 депутатів, 5 депутатів у фракції «УНП – Україна Соборна».
Голова Хмельницької обласної організації ВО «Свобода» Ігор Сабій наголосив, що «Свобода» обурена результатами голосування.

«Фактично тих, які на весь голос кричать про свою опозиційність під різними соусами націонал-демократії аж 64 депутати. Такої кількості повністю вистачає для прийняття рішень і демонстрації своєї реальної опозиції до антиукраїнської влади. На виборах 2006 року вони перемогли тільки завдяки спекуляціям на національних гаслах, і їм, як не прикро, констатувати повірили. Сьогодні націонал-демократи нарешті зірвали з себе маски, і показали хто є хто. З присутніх в сесійній залі 69 депутатів підримали «свободівські» звернення тільки 24.

Ми розцінюємо результати голосування, як демонстрацію реальної позиції депутатів від національно-демократичних сил БЮТу, УНП і «Нашої України», які насправді йдуть в ногу з антиукраїнської владою, і завжди готові продемонструвати її свою абсолютну лояльність. «Апазіція» чітко показує, чого варті її заяви.

Під час офіційного представлення нового губернатора Хмельницької області більше всього тішилися саме «бютівці», вони першими його привітали та запевнили у спільній діяльності. Тепер разом з іншими ніби-то «апазіціонерами» фактично підримали призначення українофоба Табачника і його політику та погодилися з резолюцією Європарламенту. Прикро, що ті, кому мешканці області свого часу повірили через національні гасла сьогодні ведуть себе як справжні політичні флюгери і на догоду комусь міняють свою політичну позицію за вітром.

Переконані, що опозиція в кабінетах та коридорах є ілюзією для виборця, реально протистояти антиукраїнській владі можна тільки вуличною, національною опозицією, яка формується нині навколо ВО «Свобода», – заявив Ігор Сабій.

Нагадуємо, що Хмельницько обласна організація ВО «Свобода» вимагала від обласної ради прийняти звернення і засудити призначення на посаду міністра освіти і науки України українофоба Дмитра Табачника та звернутися до Європарламенту з пропозицією скасувати пункт 19 резолюції по Степану Бандері.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО «Свобода»
Олександр Симчишин
Хмельницька обласна організація
ВО “Свобода”