https://moyagazeta.com/

Якщо Україна обере вектор розвитку у бік Росії, може зґявитися нова залізна завіса – В.Ющенко

Про це повідомили у прес-службі партії “Наша Україна”.

“Якщо бачити себе в єдиному економічному просторі з Росією, Білорусією і Митним союзом, то будується залізна завіса й вибираються інші свободи, або, скоріше, несвободи, інші цінності”, – сказав екс-президент.

Він також вважає, що поки Європа затягує із пропозиціями для України, Київ ризикує потрапити у сферу впливу Росії й засвоїти російську манеру державного управління. “Конкретні пропозиції в десять разів цінніші, ніж конкретні амбіції”, – заявив В.Ющенко.

The Wall Street Journal додає, що Україна має багато зробити, щоб підходити на роль члена Євросоюзу, у тому числі змінити свою законодавчу базу згідно із вимогами європейських стандартів.

У Росії, за словами В.Ющенка, політика зовсім інша. “Якщо хочеш опинитися в Митному союзі, то ввійти в нього можна за кілька тижнів”.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, Президент України Віктор Янукович, у свою чергу, сказав сьогодні під час візиту до Нью-Йорку: “Україна утримується від прийняття рішення щодо приєднання до Митного Союзу з нашими колишніми радянськими республіками під головуванням Москви”. За його словами, підписання торговельної угоди із зазначеною групою зробить неможливим для Києва укладення угоди про зону вільної торгівлі з ЄС.

Источник: УНН