https://moyagazeta.com/

Між органами державної влади всіх рівнів буде введений електронний документообіг

Він підкреслив, що найближчим часом між органами державної влади всіх рівнів буде введений електронний документообіг, який у рази підвищить ефективність роботи та скоротить термін прийняття рішень, адже, за словами Володимира Семиноженка, 90% «життєвого циклу» документів складає процес погодження. Він також зазначив, що результат цих новацій важко переоцінити, оскільки ефект від прийняття того чи іншого закону на 1-2 місяці раніше може бути дуже масштабним.

Володимир Семиноженко запевнив, що сьогодні вже створено законодавчу базу, необхідну для переходу на електронний документообіг. «До кінця року ми затвердимо єдиний формат, тобто ту мову, яка стане своєрідним «есперанто» для електронного спілкування між різними відомствами», – сказав він.

За словами голови Держінформнауки, кожний службовець, який є причетний до прийняття урядових рішень, отримає доступ до системи електронного документообігу, незалежно від того, де він знаходиться – у своєму кабінеті, у відрядженні або в іншому місці. Свої рішення чиновники засвідчуватимуть цифровим підписом.

Володимир Семиноженко уточнив, що формування єдиної системи електронного документообігу не вимагає великих коштів. «Для формування цієї системи використовуватимуться наробки, які вже є в органах влади – необхідно буде лише забезпечити їхню взаємодію», – пояснив Володимир Семиноженко.
 

Джерело: Урядовий портал