https://moyagazeta.com/

Співвласниця “Епіцентру” і дружина нардепа Галина Герега розповіла про розподіл медичного товару, який з Китаю доставив літак Ан-225 “Мрія”, після чого в Україні стався певний скандал.

 “Незначна частина вантажу була комерційною. Із 116 тисяч комбінезонів у нас на складі залишилося 27 тисяч. 75 тисяч комбінезонів та 30 тисяч окулярів пішли на гуманітарку. 2 мільйони масок з цієї партії пішло також до медичних закладів, 500 тисяч масок ми залишили для потреб компанії, тому що працівникам кожного дня потрібно маски змінювати. І тільки частина масок – для торгівлі”, – сказала вона.

Герега зауважила: 4 тисячі комбінезонів віддали на Хмельниччину, 10 тисяч в резерві на складі у Хмельницькому на випадок якогось піку – “щоб можна було в лікарнях оновити запаси”, пояснила вона. Як відомо, 23 квітня літак Ан-225 “Мрія” авіакомпанії “Антонов” привіз із Китаю до України засоби індивідуального захисту для лікарів. Літак зустрічав президент Володимир Зеленський. Пізніше з’ясувалося, що цей рейс оплатила компанія “Епіцентр”. Згодом нардеп групи “За майбутнє” Олександр Герега пропонував меру Києва Віталію Кличку та іншим нардепам купувати маски з літака “Мрія”.