https://moyagazeta.com/

УНП пікетувала Кабмін з вимогою до ТИМОШЕНКО дотримуватися у Бюджеті -2009 пунктів Коаліційної угоди

Народні депутати, що представляють Українську Народну Партію, передали до Кабміну відповідне Звернення Пікетники тримали гасла: «Хто не годує свою армію – годує чужу», «Чому земля в Криму для Росії коштує 270 грн./сотка на рік?», «Росія має платити за базування ЧФ не 90 млн., а 5 млрд.»

Зокрема, це стосується фінансування Збройних сил України в обсязі 2% від ВВП (Коаліційна угода передбачала забезпечити державне фінансування Збройних Сил України відповідно до параметрів, визначених Державною програмою розвитку Збройних Сил України, а це 2%, але урядовий проект передбачає лише 0,85% ВВП).

«Премґєр та Кабінет міністрів призначені коаліцією, Юлія ТИМОШЕНКО поставила свій підпис під Коаліційною угодою, тому зараз, формуючи проект бюджету-2009, має дотримуватися пунктів, зафіксованих у цьому документі», – наголосив народний депутат України, член Бюджетного комітету ВР, заступник голови УНП Ярослав ДЖОДЖИК. – «Ми хочемо нагадати їй як політикові, що зобовґязання потрібно виконувати».

УНП також вимагає передбачити у змінах до бюджету на 2008 рік кошти на погашення заборгованості перед Росією за енергоносії для переходу з 1 січня 2009 року на світові ціни за базування ЧФ РФ на території України. «За рахунок збільшення надходжень за орендну плату ми вимагаємо передбачити суттєве збільшення соціальних видатків», – зазначає народний депутат України, член Бюджетного комітету ВР, заступник голови УНП Ярослав ДЖОДЖИК. З 9:30 до 10:00 представники УНП пікетували Кабмін, а з 10 до 11 години продовжили акцію під стінами Верховної Ради.

Наталя Максименко