https://moyagazeta.com/

Багатодітна родина із Києва добивається для померлої матері-героїні медалі (ВІДЕО)

 Жінку буквально з’їла саркома легенів. Вона так і не побачила медаль “Матір-героїня”. Пакет документів на отримання звання родина Денисенків подала ще два роки тому. За версією вдівця, тоді забракло однієї довідки. Урядники з райдержадміністрації родину про це не повідомили. Точніше вони безрезультатно дзвонили на домашній, відімкнений за борги, телефон. А от на мобільний ніхто з не набрав.

Про надання звання матері-героїні клопочуть органи місцевого самоврядування. Остаточне рішення — за комісією державних нагород при Президентові України. Письмові відповіді з Адміністрації Президента та різних міністерств — безапеляційні і невблаганні: надання почесного звання посмертно не провадиться.

Маленькі сини небіжчиці по-чоловічому не дозволяють собі плакати і по дорослому розмірковують про життєву несправедливість. 40-метрову квартиру ці шестеро ділять із бабусею та ще родиною тітки. Усі голови Києва за 18 років їхніх благань так і не надали окремого житла для багатодітної родини. Їхня мама не дочекалася не лише почесного звання “матері-героїні”.

Джерело:http://vidgolos.com