https://moyagazeta.com/

Депутати розпочали роботу у постійних комісіях

 Сьогодні під головуванням Вадима Лозового відбулось засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку.
Члени комісії з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування працювали на чолі з Олександром Савчуком.

У першій половині дня проекти рішень сесії розглянула і постійна комісія з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин під керівництвом Василя Мастія.
Загалом, на розгляд позачергової сесію винесено майже два десятки питань порядку. Серед основних – проект обласного бюджету на 2016 рік. Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич повідомив, що дохідна частина обласного бюджету на 2016 рік розроблена на основі норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів із врахуванням фактичної податкової бази. У разі внесення Верховною Радою України змін до Податкового кодексу будуть проведені додаткові розрахунки доходної частини місцевих бюджетів і внесені відповідні зміни до обласного бюджету.

Крім цього, депутати погодили проект регламенту обласної ради. Обранці погодили розгляд проектів нових програм: Програми централізованого забезпечення медичних закладів дороговартісним медичним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення на 2016-2018 роки та програми розвитку освіти Хмельницької області на 2016-2020 роки.

Крім цього, погоджено членами комісій і внесення змін до програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015 – 2016 роки.
Чимало питань порядку денного стосувалось безпосередньо депутатської роботи. Так, на пленарне засідання депутатам пропонується до розгляду положення про помічника-консультанта та опис його посвідчення. Крім цього, є у порядку денному й питання про обрання заступника голови обласної ради.