Конкурс “Хмельницький – наш дім”

 Конкурс є своєрідним стимулом для хмельничан дотримуватися правил благоустрою та робити наше місто більш красивим, доглянутим та чистим, впевнені у міській раді. Будь-хто може подати свою заявкку на конкурс аж до 15 вересня. З його умовами можна ознайомитися на сайті міської ради. Оголосять прізвища переможців під час святкувань Дня міста. Вони отримають дипломи та цінні подарунки.


Переможців обиратимуть у 7 номінаціях: “Кращий благоустрій прилеглої території” серед підприємств, установ та організацій міста, “Кращий благоустрій територій шкіл та садочків”, “Будинок зразкового утримання” серед обслуговуючих організацій та мешканців будинків,“Кращий під’їзд” в багатоповерхових будинках, “Кращий двір” серед багатоповерхових будинків, “Кращий благоустрій приватної садиби”, “Краща вулиця у приватному секторі”. У кожній номінації переможці можуть зайняти 1, 2 або 3 місце.http://vsim.ua/
Подання на участь у конкурсі приймаються управлінням організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради (вул. Гагаріна, 3, кабінет 103, тел.76-51-22).