На Буковелі митці створили казковий парк в рамках фестивалю снігових скульптур

 Зазвичай конкурсанти працюють з каменем, глиною чи деревом, тому робота зі снігом для багатьох стала справжнім випробуванням. У фестивалі брали участь професійні скульптори, різб’ярі, художники та навіть  реставратор старовинних будинків. Вони отримували 3-тонний ​куб спресованого снігу та два дні часу, аби створити справжню скульптуру на тему “казка”. “Буковель – це ніби казкова країна, особливо зимою. Багато снігу, розваг. Лев – це ж король! А яка казкова країна без короля?”, – пояснила свій витвір учасниця фестивалю снігових скульптур Світлана Глушко.

ВІДЕО

 

На Буковелі митці створили казковий парк в рамках фестивалю снігових скульптур

 

Своєю фантазією глядачів вражали 10 команд професійних скульпторів й художників, які взяли участь у шостому Всеукраїнському фестивалі снігових скульптур. Зазвичай конкурсанти працюють з камнем, глиною чи деревом, тому робота зі снігом для багатьох стала справжнім випробовуванням.

Сніг майстри називають вередливим, проте вдячним матеріалом. Учасник фіналу Руслан Боруцький випадково зламав вухо скульптурі, проте хвилюватися навіть не думав. “Просто вода – і воно само по собі примерзне, бо зараз мінусова температура. Була б плюсова, то воно б класно ліпилося, як із глини”, – пояснив він. Робота майстрів так зацікавила малечу, що діти й собі почали вирізати з брил фігурки та проситися в помічники до конкурсантів.

 

Дорослі ж глядачі вишикувалися в чергу, аби сфотографуватися біля скульптур. “Дуже позитивно!”, “Додає гарного настрою!”, “Не очікував, що ось так можна зі снігу зробити”, – такими були їхні відгуки щодо побаченого. А от професійне журі вподобало “Тролів, що катаються на лижах”. Їхні автори зі Львова за перемогу отримали вік-енд на Буковелі.

Кореспондент ТСН Алла Пасс