https://moyagazeta.com/

На Тернопільщині знову катують людей, на цей раз бізнесмена і його дружину

 А три тижні тому в результаті розбійного нападу у киян на Тернопільщині викрали 1 мільйон 600 тисяч.

І ось черговий шукуючий злочин.

У вівторок відомого на Тернопіллі директора спиртового заводу та його дружину жорстоко катували нелюди. Напад відбувся близько восьмої години вечора.

Жертвами стали директор ДП «Новосілківський спиртзавод» Кривонос Володимир Павлович та його дружина. У двері помешкання подзвонили і на запитання «Хто?» незнайомі відповіли, що привезли посилку з Німеччини. Господиня, не підозрюючи нічого лихого, спокійно відчинила двері, бо саме у цій країні перебуває її донька.

Вранці, водій приїхавши в узгоджений час і зайшовши в помешкання свого роботодавця, був шокований від побаченого. Подружжя було непритомне та зв’язане. На тілі у людей сліди від розпеченої праски, порвані сухожилля на руках. Володимира Павловича з дружиною госпіталізували в обласну лікарню.

Начальник Підволочиського районного відділу внутрішніх справ, полковник міліції Олександр Олійник повідомив, що нападники були без масок і за словами господині їх було троє. Вони жорстоко познущалися над подружжям і застосували силу. Володимир Кривонос від шокового стану ще не відійшов, тому розмовляти не може. З будинку злочинці забрали небагато. Детальніше, які речі зникли поки що не відомо.

Причини нападу з’ясує слідство. Не відкидають версію про корисні мотиви або пов’язану з професійною діяльністю Володимира Кривоноса.

http://t-weekly.org.ua