https://moyagazeta.com/

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ НЕСУМЛІННІ ПІДПРИЄМЦІ СПЛАТЯТЬ АЛКОГОЛЬНО-ТЮТЮНОВИХ ШТРАФІВ НА СУМУ ПОНАД 1 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ

 заходів, спрямованих на запобігання і боротьбу з незаконним виробництвом та обігом підакцизних товарів. Відтак проведено 159 перевірок суб’єктів господарювання, які працюють на ринку алкогольних напоїв та тютюнових виробів та виявлено 236 порушень законодавства та застосовано фінансових санкцій на суму понад 1 мільйон гривень.

Як стверджують працівники фіскальної служби, найбільш поширеним порушенням у даній царині є ігнорування дисципліни цін на продаж алкогольних напоїв виявлено 42 порушення. За здійснення господарської діяльності без наявності ліцензій, відповідно зафіксовано 9 таких випадків. Виявлено також 36 фактів реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, в результаті чого анульовано 34 ліцензії на право здійснення торгівлі цим специфічним товаром.

ГУ ДФС у Хмельницькій області нагадує, що суб`єкти господарювання, які бажають подати документи на отримання нових ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/чи тютюновими виробами, на щоквартальне продовження дії таких ліцензій або на внесення змін в Додаток до ліцензії, можуть звертатися до відповідних Центрів обслуговування платників за місцем проведення торгівельної діяльності, так і в Головне управління ДФС у Хмельницькій області.