https://moyagazeta.com/

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВИЯВЛЕНО 2387 НЕЛЕГАЛЬНИХ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 факти виплати заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства. За наслідками перевірок господарюючим суб’єктам донараховано 7,4 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску, з яких до бюджету уже надійшо 3,2 мільйона гривень.

У процесі перевірочних заходів виявлено 2387 громадян, які не були оформлені на роботу згідно вимог законодавства працедавцями. Крім того 663 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.

«На сьогодні втрати бюджету від прихованої «в конвертах» заробітної плати досить великі, поряд з цим фінансово обкрадається і найманий працівник, який не має офіційного статусу. Тому дуже важливо, щоб працівники отримували не тіньову зарплату, а офіційно, бо саме у такому випадку вони будуть соціально захищені. А в умовах загального зниження навантаження на фонд оплати праці працедавці можуть не лише здійснювати оплату праці на рівні, що гарантується державою, а й підвищити її з огляду на економію в зв’язку зі зменшенням ставки ЄСВ до 22 відсотків», – зазначив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДФС у Хмельницькій області Валерій Дзюблюк.