Традиції з минулого тисячоліття

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

За роки його існування вже більше трьох тисяч випускників отримали дипломи та працюють у різних сферах народного господарства: промисловості, фінансовому секторі, підприємствах торгівлі та обслуговування тощо.

У цьому році викладачі кафедри економіки підприємства вирішили відновити традицію святкування дня створення кафедри, яку започаткували ще у перші роки її заснування. До речі, це – перша випускаюча кафедра, від якої поступово відокремлювались кафедри менеджменту організацій, обліку, аудиту і фінансів. Отже, аби як слід відсвяткувати, та дати можливість студентам випробовувати себе у якості справжніх рекламістів, керівництво кафедри разом з викладачами вирішило провести конкурс реклами. Відповідно до правил конкурсу, пропонувалося три номінації: “Комерційна реклама”, “Соціальна реклама” та “Пародія на рекламу”. Хочеться наголосити, що головним спонсором та “арбітром” цього заходу виступило рекламне агентство “С.Медіа-центр”, яке вже тривалий час працює на ринку рекламних послуг Хмельницької області і є одним з його лідерів. Головою журі було обрано директора рекламного агентства “С.Медіа-центр” Луніну Людмилу Василівну, яка водночас є головним редактором видавництва “Моя газета+”. Ознайомившись з роботами студентів та обрав найкращі, при нагородженні переможців голова журі відмітила високий рівень представлених до конкурсу робіт. Найбільший рівень конкуренції, на здивування членів журі, був у номінації “Соціальна реклама”, – автори зверталися до суспільства, виступаючи проти паління, вживання наркотиків, СНІДу, за дотримання правил дорожнього руху. А це може свідчити не лише про високу майстерність студентів вузу, але й про те, що ті, хто навчається в університеті, звертають велику увагу на проблеми суспільства та подолання негативних явищ, які сьогодні у ньому існують.

Нагородження переможців відбувалося під час святкування дня створення кафедри 24 лютого 2010 року у нічному клубі “СВ”. На свято були запрошені випускники, колишні працівники кафедри економіки підприємства та студенти закладу, які разом з викладачами підготували цікаву розважальну програму. Ведучими були студенти Денис Горобець та Оксана Валівоць та представники кафедри – її завідувач Ігор Несторишен та заступник завідувача Лариса Кравчук. Під час розважальної програми викладачі приймали вітання від завідувача кафедри менеджменту організацій Віталія Нянька, до речі, одного з перших, хто отримав в університеті диплом за спеціальністю «економіка підприємства», завідувача кафедри фінансів Світлани Джерелейко, заступника завідувача обліку і аудиту кафедри Світлани Цімарної.

Щодо конкурсу, то, після довгих обговорень, були обрані переможці. У номінації “Соціальна реклама” перемогли Олеся Рузанова та Ольга Кургузова (БОм-21), у номінації “Комерційна реклама” перемогла Марина Яцишена (ФНм-31), а в номінації “Пародія на рекламу” переміг Анатолій Міщук (ФК-32). Крім того, за високий рівень підготовки рекламних звернень призами від ректора університету Олександра Миколайовича Капітанця були відзначені Юліана Лазаревська (ФНм-31), Інна Грєбнєва та Олена Генсюр (БОм-21).
Захід відвідали близько 200 дійсних студентів та кілька десятків випускників. У рамках розважальної програми свої виступи викладачам та студентам представили як самі студенти навчального закладу, так і його добрі друзі. Сергій Гутовський, «Електро-Філінг-Тім», Євген Загурний, «Стріпденс» – усі вони, не гірше за професійних та всюди знаних зірок, створювали присутнім гарний настрій. Чарівності вечору додали східні танцівниці, на яких тимчасово перетворилися знову ж таки студентки.

На закінчення святкової програми викладачі здивували сюрпризом: під акомпанемент акордеону вони заспівали жартівливі пісні про студентів та викладачів на мелодії українських народних пісень. Студком також не залишився в боргу, привітавши працівників кафедри великим тортом з цифрою «16».

Юлія Луніна (Моя газета+)