На Волині стоматолог заплатить за помилково видалений зуб!

 У Громадську приймальню Асоціації захисту прав молоді Волині звернувся громадянин, житель села Федорівка Володимир-Волинського району, передає vgolos.com.ua

Чоловік повідомив, що його одинадцятирічній дочці під час прийому лікар-стоматолог Володимир-Волинської районної стоматологічної поліклініки замість молочного видалив постійний зуб.

Лікар, маючи 15-річний стаж роботи, свою помилку категорично не визнавав.

Цікаво, що амбулаторна картка хворої в поліклініці випадково зникла – працівники відразу завели нову картку.

Юристами було відправлено скарги до Генеральної прокуратури, Управління контролю якості медичних послуг Міністерства охорони здоров’я України та запит до Володимир-Волинської районної стоматологічної поліклініки стосовно кваліфікації лікаря-стоматолога з проханням провести перевірку щодо дій, які мали місце та притягнути винних осіб до відповідальності.

Чекати на результат довго не довелося. Лікар-стоматолог Володимир-Волинської районної стоматологічної поліклініки запропонував батькові постраждалої укласти угоду по відшкодуванню завданих збитків та усуненню шкоди.

У ній йдеться, що всі витрати по протезуванню та відновленню зуба бере на себе лікар, а у випадку невиконання зобов’язання буде змушений виплатити «неустойку» в сумі 2000 гривень.

Щоправда, не вказано, чи цю роботу знову буде виконувати той самий стоматолог.

Завдяки юридичній підтримці стоматолог відбудеться мінімальними витратами.

Щоправда, на думку фахівців, це один з небагатьох випадків, коли вину медика вдалось довести та притягнути його хоч до мінімальної відповідальності.

Тож батьки дівчинки погодились і на таке.

Фото vk.com