https://moyagazeta.com/

Навколо київського ЦУМу зведуть масивні металеві конструкції

Як стало відомо Корреспондент.net , в рамках цього етапу зведуть масивні металеві конструкції, які утримуватимуть зовнішні стіни будівлі протягом усього періоду реконструкції. Між металевими опорами буде зведена система майданчиків, містків і переходів, які дозволять фахівцям проводити щоденну діагностику фасаду.

Таким чином, інженери зможуть своєчасно виявляти і усувати мікротріщини, якщо вони виникнуть під час реконструкції.

“Збереження та повна реставрація фасаду ЦУМу – одне з найскладніших завдань всієї реконструкції. Цей процес вимагає особливої ​​акуратності і граничної уваги. Саме тому демонтаж буде проводитися під постійним контролем реставраторів і з максимальним використанням ручної праці”, – говорить Максим Громадцов, виконавчий директор компанії ЕСТА Холдинг.

Незважаючи на серйозні масштаби зведення металевих конструкцій, вони не займуть всю пішохідну зону навколо універмагу. У проекті цей момент спеціально опрацьований так, щоб будівництво не заважало людям ходити вулицею: опори будуть відступати на 5,5 метрів від фасаду, тоді як ширина тротуару становить 15 метрів. Крім того, із зовнішнього боку опорних конструкцій встановлено безпечний козирок для пішоходів.

Після закінчення реконструкції будівлі ЦУМу металеві конструкції, що утримують фасади, будуть розібрані.

Нагадаємо, що ЦУМ закрився на реконструкцію 1 лютого 2012 року, коли закінчився терміну договорів з орендарями його торгових площ. Наприкінці грудня група ЕСТА розпочала останній етап розробки концепції реконструкції київського ЦУМу.

Раніше повідомлялося, що київський ЦУМ увійшов до складу Групи ЕСТА в 2010 році, після чого було прийнято рішення про початок розробки проекту реконструкції будівлі. Оновлений ЦУМ повинен відчинити свої двері навесні 2015-го року. Бюджет реконструкції складає близько $100 млн.

Компанія Еста Холдинг – керуюча компанія Групи ЕСТА, холдингу нерухомості групи СКМ. Вона виступає як інвестор і девелопер, а також здійснює стратегічне управління об’єктами комерційної і готельної нерухомості.

vidgolos.com