Шукають 13-річну Настю Гуріну.

 

 У Києві шукають 13-річну Настю Гуріну. 

Ще 2 вересня, близько 12-ої години дівчинка пішла з дому (Святошинський район) і більше її не бачили. Мамі, яка одна виховує доньку, Настя з того часу не дзвонила, телефон у неї вимкнений. Що трапилося та куди могла подітися дівчина, ніхто не знає.

 Настя талановита дитина, грає на фортепіано, дуже добре знається на географії.

Вона відкрита до спілкування, дуже легко йде на контакт. Як нам пояснили вчителі, вона не любить ставити комусь запитань, але сама охоче відповідає, якщо до неї звертаються.

У правоохоронців є припущення, що Настя знаходиться у Києві, ймовірно, у когось зі знайомих. Тому, у першу чергу звертаємося до мешканців столиці!

Настя виглядає на 14-15 років, 165 см на зріст, худорлявої статури, обличчя овальне, пряме, чорне фарбоване волосся середньої довжини, асиметрична стрижка, зелені очі.

Якщо ви бачили її, або маєте якусь інформацію, що може допомогти у пошуках дівчинки – телефонуйте до міліції 102або на гарячу лінію «Служби розшуку дітей»  0-800-50-14-14 (усі дзвінки безкоштовні)

Нагадаємо, що 2 червня у Києві, біля залізничного вокзалу, зникла інша 13-річна дівчинка, Оленка Харкомич –   http://magnolia-tv.com/photo-news/2014-08-26/43653-na-ki-vskomu-vokzal-znikla-d-vchinka

Служба розшуку дітей