Телефонному шахраю на Волині дали два роки тюрми

 Підсудний раніше уже мав кримінальний досвід. Але тепер із хуліганства він перекваліфікувався на телефонне шахрайство. В суді вдалося встановити 7 епізодів злочинної діяльності. Зловмисники телефонували до людей і повідомляли, що хтось із їхніх близьких родичів або скоїв злочин, або ж потрапив у ДТП. Звісно, ця інформація була брехливою. Але люди, застані зненацька та по ночі вірили зловмисникам, які вимагали гроші за «вирішення питання», наприклад, не притягнення до кримінальної відповідальності.

Таким чином телефонні шахраї заробили понад 23 тисячі гривень.

Однак суд визнав чоловіка винним у шахрайстві. Відповідно до вироку суду першої інстанції, шахраєві доведеться відсидіти за ґратами два роки. Чоловік оскаржив цей вирок в апеляційному порядку, але безрезультатно.Підсудний раніше уже мав кримінальний досвід. Але тепер із хуліганства він перекваліфікувався на телефонне шахрайство. В суді вдалося встановити 7 епізодів злочинної діяльності. Зловмисники телефонували до людей і повідомляли, що хтось із їхніх близьких родичів або скоїв злочин, або ж потрапив у ДТП. Звісно, ця інформація була брехливою. Але люди, застані зненацька та по ночі вірили зловмисникам, які вимагали гроші за «вирішення питання», наприклад, не притягнення до кримінальної відповідальності.

Таким чином телефонні шахраї заробили понад 23 тисячі гривень.

Однак суд визнав чоловіка винним у шахрайстві. Відповідно до вироку суду першої інстанції, шахраєві доведеться відсидіти за ґратами два роки. Чоловік оскаржив цей вирок в апеляційному порядку, але безрезультатно.