https://moyagazeta.com/

У Києві син підпалив батька

Надзвичайна ситуація трапилася 14 грудня о 22:19 по вул. Садовій, що на Осокорках. Випадкові очевидці події – сусіди – викликали рятувальників та інші екстрені служби, оскільки у одному з будинків після тривалої сварки батька 1945 року народження та сина 1989 року народження було чутно крики й хтось благав про допомогу.

Коли рятувальники прибули на місце, з’ясувалося, що під час побутової сварки син облив одяг батька невідомою горючою речовиною та підпалив. Хоча у чоловіка були помітні значні опіки рук та обличчя, однак до приїзду рятувальників від зміг загасити вогонь, що його охопив.

Карета швидкої, яка також примчала до місця надзвичайної ситуації, відразу забрала чоловіка до опікового центру найближчої лікарні.
Сина, що спричинив лихо, вдома не було, адже після скоєного молодик відразу втік. Тому не вдалося відразу з’ясувати що і з якої причини сталося.
Рятувальники обстежили територію будинку на наявність осередків пожежі, які могли б перекинутися на будинок. Нічого не виявивши, бійці вирушили у розташування частини.

Наразі з’ясуванням обставин та пошуком винуватця події займаються правоохоронні органи.

Источник: http://flashontimenews.com/index.php/kijiv-online/item/4784-u-kievi-sin-pidpaliv-batka