Зірвана конференція, яйця та звинувачення в сепаратизмі

  Сьогодні в Хмельницькому зранку біля приміщення Федерації профспілок області було людно. Туди з декількох міст України приїхали люди на “науково-практичну конференцію”. Та чимало хмельницьких активістів прийшли під стіни профспілок, щоб завадити проведенню цієї конференції. Кажуть, що ці “територіальні громади” – це сепаратисти.
Біля вхідних дверей до будівлі профспілок стоїть Сергій Скоробогатий, отаман Хмельницького окремого козацького куреня імені Івана Нечая. Запитуємо: “А чому ви їх звинувачуєте в сепаратизмі, а вони кажуть, що не є сепаратистами?”. “Ну дивіться, підходить до нас секретар якось міської ради і заявила, що нас захопили американці. А Уграк (Ольга Уграк представляється уповноваженою територіальної громали Хмельницького – прим.авт.), коли їй запропонували робити такі ж самі громади в Криму, вона сказала, що Крим не відноситься до України. То як нам таке терпіти? Може вистачить. У нас вже був Луганськ, Донецьк, у нас є такі виродки, ще їх у Хмельницькоум не вистачало. Не буде їх тут”, – заявив у прямому ефірі сайту “Є” Сергій Скоробогатий.

Хмельничани прийшли з гаслами.
Ті, хто хотів потрапити на конференцію, яка має назву «Безпосереднє самоврядування і пряма демократія в Україні», відкидали всі звинувачення в сепаратизмі. Навіть намагалися переконати в тому, що податки, які сплачують українці, не йдуть у бюджет, а одразу ж розкрадаються владою. Суперечок було чимало. Навіть були жбурляння яйцями в Ольгу Уграк, в якої нещодавно правоохоронці проводили обшуки у справі за фактом самовільного присвоєння владних повноважень.

Хмельничани кажуть, що не дадуть “псевдогромадам” провести в обласному центрі свій захід.

Проти “тергромад” прийшли і молодики в балаклавах.

Без жбурляння яєць не обійшлося.
А згодом всі “територіальники” пішли до міського управління поліції, щоб, як самі заявили: “Написати заяви про те, що їм перешкоджають провести свою конференцію, а тому порушють їхнє конституційне право”.
Пропонуємо вашій увазі запис прямого ефіру подій, які сьогодні відбувалися в центрі Хмельницького:
http://ye.ua/news