Зупинку «П’яте колесо» у Хмельницькому скоро закриють

 Довгі колони маршруток і тролейбусів затримують рух транспорту на перехресті Подільської та Кам’янецької. Проблему має вирішити закриття зупинки «Торговий центр». Вже за місяць громадський транспорт зупинятиметься лише біля підземки.

– Протягом місяця маршрутки і тролейбуси ще будуть робити посадку/висадку пасажирів на двох зупинках, – розповів «ВСІМ» заступник начальника управління транспорту Хмельницької міськради Сергій Шепурєв. –

Ми вже готуємо проект. Згідно нього зупинки «Торговий центр» більше не буде. На облаштування повноцінної зупинки біля підземки та розширення дороги з міського бюджету виділили 354 тисячі гривень. Довжина «кишені» становить 35 метрів, ширина – 3 метри. Виконавцем усіх робіт є «Хмельницьке шляхово­-будівельне управління 56».

Більшість робіт уже виконано. Залишилося встановити пішохідну огорожу. Планують зробити це до липня. Як повідомили «ВСІМ» в управлінні ЖКГ, на зупинці не передбачено встановлення торгових точок. Чи буде облаштоване місце для очікування транспорту з лавочками та накриттям поки невідомо.

джерело : vsim ua