https://moyagazeta.com/

Порядок призначення субсидій

З метою соціального захисту найбільш вразливих верств населення рішенням другої сесії Хмельницької міської ради від 30.08.2006 р. затверджена додаткова Програма надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг малозабезпеченим сім’ям за рішенням комісії.

Так, сім’ям, у складі яких є інваліди, одинокі пенсіонери, діти-сироти та іншим сім’ям можуть призначатися субсидії за рахунок коштів міського бюджету за таких умов:

якщо середньомісячний дохід на одну особу не перевищує 1000 грн. – розмір субсидії становить 30% вартості житлово-комунальних платежів за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання з урахуванням пільги;

якщо середньомісячний дохід на одну особу не перевищує 1200 грн. – розмір субсидії становить 25% вартості житлово-комунальних платежів за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання з урахуванням пільги;

Автор: Управління праці та соц. захисту населення

багатодітним сім’ям якщо середньомісячний дохід на одну особу не перевищує 1200 грн. – розмір субсидії становить 50% вартості житлово-комунальних платежів за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання з урахуванням пільги.

Одержувачам субсидій за основною програмою виплачується субсидія, за рахунок коштів міського бюджету 5% середньомісячного доходу сім’ї, та додатково 5% середньомісячного доходу сім’ї для багатодітних сімей.

Управління праці та соціального захисту населення запрошує Вас звернутись в громадські приймальні управління за адресами та місцем проживання: вул. Інститутська, 18 (тел.67-01-56); вул. Зарічанська, 14/4 (тел.3-00-23); вул. Чорновола, 33 (64-52-57) прийомні дні: понеділок-четвер з 9,00 до 18,15 год., п’ятниця з 09,00 по 17,00 год. для визначення права щодо призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг для Вашої сім’ї.

Для призначення субсидії за основною та додатковими програмами в громадську приймальню управління за місцем проживання подаються:
– заява;
– декларація про доходи і майновий стан;
– довідки про доходи осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні за попередні 6 місяців до місяця звернення;
– довідка про склад сім’ї зареєстрованих (для тих хто, звертається вперше).
Особа, що звертається подає також документ, що посвідчує особу, яка звертається за субсидією (при необхідності довіреність від власника);
– квитанції про розрахунок з комунальними організаціями.

При наявності заборгованості з платежів за житлово-комунальні послуги, що виникла до 01 грудня 2006 року субсидія буде призначатися за умови укладення з підприємствами – надавачами житлово-комунальних послуг договорів про реструктуризацію такої заборгованості, борг який виник після 01 грудня 2006 року повинен бути погашений на день звернення за субсидією.
Прийом громадян проводиться щоденно.