https://moyagazeta.com/

Чемпіонат України з бойового самбо серед молоді

Організаторами змагань виступила національна федерація самбо України, якій Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту надано державні повноваження з розвитку бойового самбо в Україні та виключне право представляти на міжнародних змаганнях нашу державу з цього виду спорту.

Хмельницьку область на цих офіційних змаганнях представляли спортсмени товариств “Динамо” та “Україна”, повідомив Вадим Подрушняк, Фізкультурно-спортивний відділ, ХОО ФСТ “Динамо”.
Бойове самбо поєднує різноманітну ефективну ударну та борцівську техніку та є одним із найжорсткіших видів спорту що мають прикладний характер, а тому інтерес товариства “Динамо” до нього не випадковий.

В результаті безкомпромісних та видовищних поєдинків у відповідних вагових категоріях треті місця посіли Олександр Сова та Андрій Нижник, стали срібними призерами Дмитро Осадчук, Максим Коваленко та Віталій Ясінський. Серед бійців особливо слід відмітити Михайла Білівського, який хоч і не став призером, проте продемонстрував високий бойовий дух та націленість на перемогу.
Таким чином, подільські бійці досить впевнено та вдало виступили на цих змаганнях, принісши до скарбнички області три срібні та дві бронзові нагороди, що дозволило посісти третю командну сходинку п’єдесталу. Чемпіонами стали представники АР Крим, друге місце посіла команда м. Києва.

Високий спортивний результат став можливий завдяки співпраці віце-президента національної федерації самбо України Юрія Нестеровського, обласної організації “Динамо” та управління у справах сім’ї, молоді та спорту.
Хмельницька обласна організація ФСТ “Динамо” України вітає спортсменів із вагомими спортивними результатами та бажає нових перемог!