Обережно – тонкий лід

Особливу увагу звернули при цьому на роз’яснення правил поведінки на воді рибалок та методики надання першої медичної допомоги.
Шановні хмельничани!

У зв’язку з появою криги на водоймах міста, щоб запобігти біді управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається до усіх громадян із застереженням бути вкрай обережними при перебуванні на водних об’єктах.
Дотримуйтеся правил безпеки на воді та льоду, привчайте до цього дітей! Не нехтуйте правилами безпеки! Не виходьте без потреби на лід, не залишайте без нагляду дітей поблизу річки чи ставка, переконайтесь що лід, на який ви виходите, достатньої міцності та товщини. Як показує аналіз, більшість загиблих перебували в нетверезому стані, що поряд з порушенням правил безпеки при ловлі риби є основною причиною загибелі людей на водних об’єктах в зимовий період. Любителі риболовлі зазвичай нехтують усілякими попередженнями та правилами безпеки. В багатьох випадках це закінчується трагічно. Нерідко трагедією обертаються і зусилля тих, хто поспішає їх рятувати, якщо останні не мають при собі елементарних засобів порятунку. Тому рятувальники міста звертаються до усіх громадян із суворим застереженням: за умов сформування тонкої криги вихід на лід КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНИЙ!

Будьте вкрай обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки на льоду, особливо під час зимової рибалки. Змалку привчайте дітей до тієї страшної небезпеки яка криється за нікому непотрібними прогулянками та іграми на крижаному вбранні водойм.

Запам’ятайте! Лід може підвести нас, як восени, так і взимку та навесні. Ваше життя у ваших руках!  

 Заходи безпеки на льоду

Автор: УВІП