https://moyagazeta.com/

Відкрита першість хмельницької спортивної школи ''Динамо'' з панкратіону

Проведення відкритої першості саме спортивною школою “Динамо” не випадкове, адже в Хмельницькій області це єдина спортивна школа, в якій є відділення панкратіону, повідомив Моїй газеті+  Головний суддя змагань, суддя національної категорії, Вадим Подрушняк.

У молодших вікових групах змагання проходили з обмеженим контактом, адже серед таких спортсменів багато початківців. В результаті завзятих та частіше емоційних поєдинків, що є типовим для такого віку, переможцями у своїх віково-вагових категоріях стали: Денис Цісак, Сергій Надорожний, Андрій Мазур, Олена Хмаріна, Євген Лісовський, Андрій Адамець, Антон Козловський, Олег Жабокрак.
Серед учасників, що тільки розпочинають себе у цьому виді спорту варто відмітити Павла Шмигу, Дениса Трубая, Бориса Атаманчука, Івана Югаса, які незважаючи на свій досить юний вік продемонстрували неабияку волю до перемоги та повагу до суперника, який заслужено їх переміг.

У старших вікових групах крім поєдинків з обмеженим контактом проводились бої з повним контаком, так як правилами змагань з панкратіону з 14-ти років це дозволено. Переможцями першості у відповідних віково-вагових категоріях стали: Вадим Поліщук, Леонід Сердюченко, Олександр Лавський, Максим Крук, Дмитро Матвійчук, Анна Бондар, Захар Карпишин, Денис Прохніцький, Сергій Бондарчук, Олександр Присяжний, Микола Навроцький.

Серед бійців цих вікових груп варто відзначити Ігоря Грищука, Анатолія Козловського, Віталія Гулу, Юліанну Середу та Максима Глухого, які хоча й не посіли перших місць, проте продемонстрували високу спортивну майстерність та морально-вольові якості гідні переможців.

Найбільшу кількість нагород завоювали спортсмени “Динамо-Хмельницький, друге місце за командною м. Шепетівки, треті представники Летичівського району. Підготували переможців тренери Дмитро Павлюк, Максим Кладницький, Станіслав Кушик та Юрій Рогач.

Хмельницька обласна організації ФСТ “Динамо” та ДЮСШ “Динамо” вітає спортсменів із вдалим виступами, бажає досягнення вищих спортивних результатів усіляких гараздів в подальшому!
 

Информационная служба “Моей газеты+”