https://moyagazeta.com/

УЄФА: Євро-2020 пройде у 13 містах Європи

 Згідно з прийнятими рішеннями, матчі фінальної стадії будуть розбиті на 13 пакетів, пише zaxid.net

У 12 з них буде по три матчі групової стадії і одному матчу плей-офф (1/8 або 1/4 фіналу), а 13-й буде складатися з обох півфіналів та фіналу; всі матчі в межах однієї країни будуть проходити на одному стадіоні, в тому числі обидва півфінали і фінал.

Як зазначено в повідомленні, кожна національна асоціація зможе подати дві заявки: одну на стандартні пакети і одну на півфінали/фінал. Заявки окремих асоціацій можуть представляти і один, і два міста.

«У заявку також можна включати проекти стадіонів, але їх будівництво має бути завершене до 2016 року. У разі невиконання термінів УЄФА може переглянути своє рішення щодо цієї заявки», – йдеться у повідомленні УЄФА.

У кожній з шести груп фінальної стадії буде не більше двох команд-господарів чемпіонату. Кожній з них буде гарантовано як мінімум по два домашні матчі групової стадії. Для плей-офф ніяких гарантій не передбачено.

Вибір тренувальних баз під час Євро-2020 учасники здійснюють самостійно. Вони не зобов’язані зупинятися в якомусь з міст, де проходитимуть матчі.

Виконавчий комітет УЄФА визначився з термінами процесу подачі заявок: 28 березня 2013 року – визначення вимог і правил подачі заявок; квітень 2013 – публікація вимог і початок процесу подачі заявок; вересня 2013 року – формальне підтвердження заявок кандидатами; квітень/травень 2014 – уявлення кандидатами досьє і початок оцінки заявок; вересень 2014 – визначення міст-господарів Євро-2020 виконкомом УЄФА.

Фото svit24.net