Хмельницькі велогонщики здобули одну срібну і дві бронзові медалі

Цього року змагання зібрали 63 спортсмени, серед яких три жінки, – від початківців до майстрів спорту міжнародного класу та заслужених майстрів спорту, з 22 областей України, міста Києва, АРК Крим. Також для участі в турнірі Хмельницький відвідали велогонщики із Російської Федерації.

Тур тривав упродовж трьох днів. Велогонщики змагалися за перемогу у семи вікових групах. Сьогодні після підбиття підсумків стали відомі прізвища переможців велогонок.

Отже, перші місця у своїх вікових категоріях вибороли спортсмени:

29-34 роки – Марченко Олександр, місто Київ
35-39 років – Синчук Сергій , місто Чернігів
40-44 роки – Петрович Віктор, місто Київ
45-49 років – Нефьодов Станіслав, місто семферополь
50-54 роки – Остапенко Анатолій, місто Чернігів
55-59 років – Пазюк Йосип, місто Львів , команда «Тандем»
60-64 роки – Тодоренко Валентин , місто Кіровоград
65-69 років – Кривко Євген, Сєвєродонецьк
70 років і старші – Печенюк Генадій, місто Львів (1940 рік народження)

Найстарший учасник змагань , чернівчанин Крамар Мірча, народився у 1940 році. Він здобув у змаганнях срібну медаль.

Три жінки, що взяли участь у змаганнях, розподілили між собою золото, срібло та бронзу:
1 місце Григор’єва Людмила, місто Львів
2 місце Козяк Надія, місто Львів
3 місце – Джепарова Тетяна, місто Чернівці.

Джепарова Тетяна, бронзова призерка туру, приїхала в Хмельницький не одна, разом з нею у велогонці взяв участь чоловік Юрій Джепаров, який у свій віковій категорії посів друге місце. Гості з Росії теж не залишися без нагороди: у віковій категорії 40-44 роки 2 місце у завзятій боротьбі здобув Бондар Ігор, з міста Твер.

Хмельничани вибороли срібну та бронзову медалі у віковій групі 29-34 роки та бронзу у віковій групі 45-49 років.

Золоті призери змагань отримали символічні грошові заохочення – 150 грн.

Допомогали в організації змагань ПАТ «Укртелеком», товариство «Буделектромонтаж» (місто Славутич), ТОВ «Інтерпродсервіс».