https://moyagazeta.com/

М.Валуєв розповів, хто переможе братів Кличко

За словами Валуєва, Повєткін може змагатися з українськими братами і має шанс на перемогу, повідомляють російські ЗМІ.

М.Валуєв додав, що для того, щоб перемогти Володимира Кличка, О.Повєткін повинен змусити суперника багато рухатися по рингу і атакувати його “під різними кутами”. Валуєв вважає, що тільки так можна подолати захист українця, наблизитися до нього і нанести удар.

Що потрібно робити, щоб перемогти Віталія Кличка (старшого брата), російський боксер не уточнив. В цілому Валуєв вважає, що Повєткіну треба прогресувати в деяких компонентах.

нагадаємо, раніше О.Повєткін повинен був зустрітися з Володимиром Кличко двічі. Наприкінці 2008 року під час підготовки до бою він отримав важку травму голеностопа, і поєдинок був скасований. У вересні 2010 року Повєткін сам відмовився від бою. Пізніше тренер росіянина Тедді Атлас заявив, що він (Атлас) не хотів цього матчу.

В даний час брати Клички володіють усіма значущими титулами у світовому боксі. Володимир є чемпіоном світу за версіями WBA (Всесвітня боксерська асоціація), IBF (Міжнародна федерація боксу) і WBO (Всесвітня боксерська організація), а Віталій – за версією WBC (Всесвітня боксерська рада).

Источник: УНН