Найкращим більярдистом-юніором на обласному чемпіонаті в Хмельницькому став 13-річний Костянтин Біленький

“Сьогодні, не лише у Хмельницькому, а й у всіх областях України проходить чемпіонат з більярду. Саме сьогодні кожний регіон визначить свою трійку фіналістів, яка вже як команда боротиметься за першість на Всеукраїнському чемпіонаті в Криму, – повідав журналістам голова “Союзу молоді” Дмитро Нагута, – Чемпіонат з більярду – це перша ластівка спортивних змагань, що ми плануємо провести в цьому році. Наша мета, головним чином, полягає у популярізації спорту та здорового образу життя серед молоді”.

У гості очікували також і народних депутатів, що мали взяти участь у прес-коференції з нагоди події – народні депутати Віктор Янукович молодший Ельбрус Тадеєв та Андрій Пінчук. Однак буквально напередодні стало відомо, що вони не зможуть відвідати спортивний захід, оскільки перебуватимуть на зустрічі з Президентом України, присвяченій питанням молодіжної політики.
Заявки на участь у чемпіонаті подали 26 спортсменів, із яких 9 наймолодших, віком до 14 років, змагалися у “Pool-8”, а старші любителі більярду боролися за першість у “Вільній піраміді”.

За підсумками турніру переможцем ” Pool-8″ став 13-річний Костянтин Біленький, який у фіналі обіграв Сергія Поплавського, що посів 2-е місце, та Олександра Сівця, якому дісталось 3-е місце.
У нелегкій боротьбі, що зав’язалась між фіналістами “Вільної піраміди”, перемогу одержав 26-річний Андрій Мандзюк, який разом із Дмитром Пауковим (2-е місце) та Олександром Кузічкіним (3-е місце) представлятимуть Хмельницьку область на Всеукраїнському чемпіонаті з більярду.