https://moyagazeta.com/

Віталій Кличко представив офіційну волонтерську програму та логотип волонтерів УЄФА ЄВРО 2012

Підкреслюючи важливу функцію волонтерів, Віталій Кличко, посол волонтерів УЄФА ЄВРО 2012, сказав. – «Знаю, що багато хто чекає від ЄВРО 2012 дива. Але ніякого дива не станеться, якщо кожен з нас не докладе максимум зусиль для того, щоб футбольне свято пройшло на найвищому рівні. Сьогодні я закликаю молодих людей приєднуватися до волонтерської програми УЄФА ЄВРО 2012. Давайте разом покажемо всьому світу справжню Україну – чудову країну, в якій живуть добрі і гостинні люди».

Під час церемонії Віталієм Кличком було також представлено логотип волонтерів. На логотипі, який був розроблений португальським агентством Brandia Central, яке також є автором офіційного логотипа УЄФА ЄВРО 2012, зображена літера “V” – літера волонтерів, яка символізує перемогу, пристрасть, свято, солідарність та єдність – все, що передбачає волонтерська програма.

«Нема нічого дивного у тому, що логотип програми представлено у вигляді англійської літери «V». «V» – це волонтер, і водночас це перемога. Приєднуючись до волонтерів, ти приносиш перемогу своїй країні. І зараз від тебе залежить, як країна зустріне весь світ!» – сказав Кличко під час презентації.
Приблизно 5 500 волонтерів надаватимуть різнопланову допомогу УЄФА у 20 різних напрямках роботи та працюватимуть у офіційних місцях турніру, таких як стадіони, аеропорти та готелі.
Добровольці можуть подавати заявки на веб-сайті UEFA.com з 14 червня 2011 р.

Місцевий організаційний комітет “Євро 2012 Україна”