https://moyagazeta.com/

Хмельницькі антимонопольники не сидять без діла

• Оштрафувало ТОВ «Фоззі-Т» на 2 тис. грн.. за неподання інформації у встановлені головою відділення строки.
• Рекомендувало 8 виконавчим комітетам міських і селищних рад припинити бездіяльність, яка полягає у невиконанні повноважень, наданих законодавством України про рекламу. Виконавчим комітетам необхідно розробити та затвердити Правила розміщення зовнішньої реклами, що регулюють порядок надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами та порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності.
• Розпочало справу відносно Інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста, яка встановила економічно необґрунтовані тарифи на послуги, що надаються в процесі регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами.
• Розпочало справу відносно ДП ДАК «Хліб України» «Старокостянтинівський елеватор». Підприємство включило у договори додаткову умову щодо зобов’язання споживача здійснювати оплату за збереження зерна в подвійному розмірі вартості зберігання однієї тонни у випадку невивозу зерна по закінченню терміну зберігання.
• Розпочало справу відносно ВАТ «Полонський комбінат хлібопродуктів». Товариство встановило ціни на послуги зберігання зерна, які не відповідають фактичним витратам на їх виконання.
• Розпочало справи відносно виконавчих комітетів Білогірської селищної та Волочиської міської рад. Виконавчі комітети не виконують повноваження, надані Законом України „Про поховання та похоронну справу ” щодо створення ритуальної служби, укладення договорів із суб’єктами господарювання, що діють на ринку надання ритуальних послуг, встановлення вартості ритуальних послуг тощо.
 

Автор: Прес-служба Хмельницького обласного територіального відділення АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ