https://moyagazeta.com/

Летичівська «Свобода» провела акцію «Яка влада, такі й дороги»

«Свободівці» вирішили привернути увагу районної влади до жахливого стану автошляху Требухівці-Лисогірка-Шпиченці. Поблизу села Лисогірка ділянка автошляху вимагає капітального ремонту, адже дорога абсолютно не придатна. Практично пересуватися автотранспортом на вказаній ділянці дороги не можливо. Ями, рови та вибоїни, які утворилися на окремих ділянках вказаного маршруту завдають значної шкоди власникам автотранспорту, які користуються цим автошляхом. Пошкоджене покриття дороги створює серйозні проблеми і для рейсового пасажирського транспорту та пішоходів.

Як повідомили у прес-службі Хмельницької обласної організації ВО «Свобода», на звернення мешканців району влада не реагує, а тому «свободівці» вирішили актуалізувати проблему розмалювавши дорогу написами «Яка влада, такі й дороги», «Вимагаємо ремонту», «Водій, будь обережний – попереду ями». Окрім того самі ями та вибоїни було обведено білою фарбою, аби водії мали змогу бачити їх здалеку.

В ході акції «свободівці» збирали підписи мешканців села Лисогірка з вимогоою до влади негайно вирішити наболілу проблему. Загалом під зверненням до районної влади підписалося понад 170 осіб.
Голова Летичівської районної організації ВО «Свобода» Петро Шуляк наголосив, що постійні відписки та пошук чергових причин відмови з боку місцевої влади набридли усім. Дорогу доведено до такого стану, що нею ні їздити, ні ходити вже просто не можливо. Акція «Яка влада, такі й дороги» не є одноразовою, а продовжуватиметься в районі і надалі.

Информационная служба “Моей газеты+”