https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині сотня школярів 1-4 класів на один день стали військовослужбовцями

Ця щорічна акція уже стала традиційною як для правоохоронців, так і для вихованців навчальних закладів Хмельниччини. На думку командира військової частини Олега Киричука, такі заходи дуже необхідні, бо тільки особистим прикладом ми можемо спонукати наших дітей до законослухняної поведінки та здорового способу життя. Олег Олександрович вважає, що дітям краще на власні очі побачити, що таке військова служба, адже телесеріали та кінофільми, які сьогодні дивляться наші нащадки, не завжди створюють позитивний імідж.

Саме завдяки підполковнику Киричуку близько сотні школярів 1-4 класів з Хмельницької загальноосвітньої школи № 24 отримали нагоду на один день стати військовослужбовцями, причому, без жодних дисциплінарних поблажок. Слід сказати, що малюки з величезним задоволенням опановували хитрощі стройової виправки на плацу частини під керівництвом справжнього офіцера. Військові ознайомили школярів з різними видами озброєння, обмундирування та спецтехніки, які використовуються у їхній роботі. Особливе захоплення у дітей викликало знайомство зі службовими собаками Фрейдом та Нікою, які разом з військовими несуть службу по охороні громадського прядку.

Кульмінаційним моментом заходу стало частування солдатською кашею, звареною на справжнісінькій польовій кухні. Навіть ті, кого батькам зазвичай доводиться буквально годувати з ложечки, за обидві щоки їли пропахлу приємним димком страву та ще й просили добавки. Після ситного обіду уже й солдатське ліжко здавалося змореним і щасливим дітлахам не таким жорстким. Додому школярі поверталися з масою вражень та приємних спогадів, які сподіваємося, зіграють свою роль під час вибору ними у майбутньому професії.

Інна ПРОНИК

Источник: ВЗГ УМВСУ в Хмельницькій області