https://moyagazeta.com/

Над Вами ще не знущались? Тоді МТС йде до Вас!

І що з того? – запитаєте Ви. Річ у тому, що на той телефон, з якого приходять подібні спамерські розсилки, не має сенсу дзвонити і уточнювати, що від тебе хотіли. В жодному випадку абонент не з’єдається з вами. Однак, як пише користувач ЖЖ у своїй публікації, спам-розсилка від МТС має на меті спонукати користувачів витрачати свої кошти на відповіді у СМС. Кому це вигідно? Хто отримує прибутки від того, що користувачі мережі відсилають повідомлення? Оператор, звісно! Після гугління спамерських номерів такі здогадки підтверджуються численними скаргами користувачів МТС. Це схоже на типову маніпуляцію свідомістю, або іншою мовою – безструктурне управління натовпом. Але то дрібниці, баловство. Є схеми примусового стягнення тих сум, які забажає оператор!

Приклад. Після замовлення однієї з послуг, згідно з умовами оператора, на протязі доби користувачу має бути підключено обраний ним тарифний план. Але замість того, він отримує повідомлення оператора такого змісту “Оperation can’t be performed at the present time. Please try later.” (Операція не може бути виконана зараз. Спробуйте пізніше).
Що зробить необізнаний користувач? Звісно, виконає рекомендацію оператора! Саме так я і зробив, відправивши код замовлення *125# повторно. І почав чекати. Приблизно через дві доби мій рахунок виявився заблокований, а на балансі було майже мінус 50 грн! “Як таке може бути? Хіба мінусовий баланс для безконтрактних абонентів законний?” – поцікавився я у оператора за номером 111. Мені відповіли, що згідно з моїми 2-ма запитами мені зараховано 2 тарифних плана “СУПЕР БЕЗЛІМІТ БЕЗ КОНТРАКТУ”, то ж, все логічно. А я, зі слів сервісного консультанта, можу подати заявку про відміну зайвого тарифного плану, і на протязі 15 днів вона буде розглянута, а помилкове стягнення суми близько 52 грн. буде скасовано шляхом зарахування грошей назад на мій особистий рахунок. Пройшло 15 діб. Дзвоню оператору і цікавлюся, як вирішується моє питання. Відповідь нокаутувала: “Ваше питання не може бути розглянуто за 15 днів, і Вам доведеться чекати до 1 місяця. Але, якщо Ваші розмови перевищать 1 тарифний пакет, то вартість другого не буде повернуто!”. Аж потім, через 23 доби я отримую СМС “Ваш запрос 11967187 находится вне зоны влияния компании МТС и не может быть выполнен силами компании МТС”

Скажіть, хтось може пояснити, що означає “вне зоны влияния компании МТС”? Оператор зізнався, що не спроможний виконати елементарну технічну функцію – повернення помилково стягненої суми?
Можна було б списати цю ситуацію на випадковий збіг, якби вона не повторилася знов! 7 лютого я замовив той же пакет і отримав ту ж СМС у відповідь. П’ять разів телефонував у сервісну службу і ставив питання, що мені робити? Оскільки від різних спеціалістів МТС я почув діаметрально протилежні висновки, я зрозумів, що або вони не компетентні, або просто знущаються. Так один з менеджерів МТС заявив мені, що я все брешу, і моя минула заявка була розглянута, про що мене повідомлено, рівно за 15 діб, а не за 23, як це відбулося насправді. Інший спеціаліст мене запевнив, що на протязі однієї доби нова моя проблема буде вирішена, в той час як решта обіцяли 15 діб та навіть місяць. Але всі вони зійшлися на тому, що не радили мені повторно відсилати код замовлення послуг.

Таким чином, мене примушують користуватися невигідними тарифами розмов і інтернету, позбавляючи можливості керування своїм рахунком.

Ось один із епізодів он-лайн спілкування.
(клікніть на картинці для збільшення)

Зверніть увагу на кінець розмови. Мене попросили почекати, а через декілька хвилин відповіли, що раді допомогти і самовільно перервали розмову! Супер сервіс! Супер МТС!

Уявіть на мить ситуацію. Ви в аптеці купили життєво необхідні ліки. Замість однієї упаковки вам нарахували дві. І не випускають із приміщення, тому, що друга, непотрібна Вам упаковка не може бути Вами оплачена через те, що Ви взяли із собою грошей, яких вистачить тільки на 1. Оскільки Ви купили товар, за який не хочете оплачувати, Вас відвозять до міліціі і беруть під варту. У Вас в кишені тільки 2 упаковки, і Ви 23 доби харчуєтесь тюремною баландою, допоки Ваше питання не вирішить суд. А суддя скаже, що це питання поза межами впливу влади. Як ви сприймете цю ситуацію, якщо не помрете від нервового нападу та примусового передозування ліків?

І ще звертаю увагу на нову “послугу”. Швидкий додзвон до сервісної служби МТС за 50 коп на хвилину. Не зрозуміли? Ну в супермаркеті черги бачили? Так от, уявіть, що з’явилися каси, які за додаткові гроші Вас обслугують без черги! А якщо в касах “без черги” є черга, то значить ви стоїте у VIP-черзі! Послуги VIP маразму в країні неляканих ідіотів!

Над Вами ще не знущались? Тоді МТС йде до Вас!

P.S.
Кожен факт, заявлений у цій публікації, включно відповіді спеціалістів служби технічної підтримки МТС зафіксований документально. Пропоную ЗМІ підняти цю тему до рівня суспільного обговорення, і за потреби готовий надати електронні носії інформації, на яких є диктофонні записи розмов із службою МТС (111), листуваня власної електронної скриньки, СМС від оператора МТС.

Источник: http://wetally.livejournal.com/26821.html