https://moyagazeta.com/

Ніякий собака типу Табачника не перешкодить мені оголосити правду про Бандеру, – Фаріон

“Це варто трактувати як панічний страх виродків типу Табачника перед безсмертям ідеї Шухевича та Бандери.

Що активніше міністерство освіти імені українофоба Януковича-Табачника поводить себе, то актуалізованішою буде українська історична пам’ять. Тим більше цікавість до себе викликатимуть такі геніальні історичні постаті як Шухевич та Бандера.

Я вже закінчую підготовку другого видання своєї лекції, яка називається “Степан Бандера: практик, теоретик, містик українського націоналістичного руху.

Я маю намір об’їхати з цієї лекцією абсолютно усі вищі навчальні заклади України, і ніякий собака типу Табачника не перешкодить мені, народному депутатові України, оголосити правду про ідеологію Степана Бандери”, – запевнила Фаріон.

За словами народного депутата, вона зловтішається тим, що роблять у агонії ці, «насправді дуже нещасні люди, які помилилися з місцем проживання і з часом усвідомлення”.

У той же час Фаріон радить молоді “боротися на різних рівнях”: організовувати флеш-моби з того приводу, акції протесту, масово вступати в громадські націоналістичні рухи. Більше того, вона впевнена, що події в Україні розвиваються природно, – пише Gazeta.ua.

Фаріон наголошує, що в Україні влада кардинально дистанціюється від народу. А це, на її думку, – дуже добре.

Між владою і народом, каже нардеп, – окопи і “скоро з цих окопів будуть робити те, що мають робити з окопів; це надзвичайно просто”.

“Вони оживили Бандеру більшою мірою тим, що вбили його синильною кислотою. Це означає, що дух Бандери буде еманувати й еманувати (еволюціонувати, – “24”).

А українську армію незабаром будуть очолювати генерали типу Шухевича, а не типу тих, прізвищ яких я не можу запам’ятати. Бо вони змінюються як листочки на деревах.

Я пережила стільки заборон і цькувань, що розумію наскільки є приреченою їхня боротьба із силою духу, наскільки приреченою є війна із правдою, і сильною людиною. Не тільки фізично, але й духовно. І так вони будуть воювати із Бандерою, Шухевичем. Та бідні-нещасні. Я згадала казку. “Чого Бог такий злий?”, – хтось питає. А хтось відповідає: “Та він не злий, він – нещасний”. Це вони просто нещасні”, – каже нардеп.

До слова, раніше під час урочистого віча біля пам’ятника Степанові Бандері у Львові нардеп Ірина Фаріон назвала перемогу “Свободи” на виборах даром Бандері та згадала про боротьбу добра і зла.

Джерело: gazeta.ua