https://moyagazeta.com/

Одразу 85 українців напишуть одну спільну книгу

Незвична концепція проекту передбачає написання різними авторами есеїв, які у той же час пов’язані однією сюжетною лінією. В проекті задіяна не лише молодь з різних куточків України, а й сучасні відомі українські письменники, зокрема Любко Дереш, Ірина Цілик, Максим Кідрук, Богдана Матіяш, Олег Короташ, Владислав Шубєнков, Дмитро Лазуткін, Альбіна Позднякова та інші. Цікавість також у тому, що учасники, за правилами експерименту, не знайомі між собою і спілкуються лише електронною поштою через посередників – організаторів «Rе: make’а…». Наживо вони познайомляться лише в день презентації книги.

Відповідають за «Щоденник» випускники київських університетів – Олександр Козинець (автор ідеї), Ірина Бочар та Сергій Русаков (координатори експерименту).

«Rе: make» поділений на три частини, кожна з яких відповідає конкретній кількості людей та темі: перша – про Кохання (12 учасників), друга про Час (25 учасників), третя про Тіло – 48 учасників.

Під кінець жовтня має завершитися написання текстів, а на початку 2012 року організатори хочуть представити своє дітище. Вони зазначають, що не відмовляться від матеріальної підтримки, адже усієї суми (якщо коректно її назвати), потрібної для видання книги, ще не мають.