https://moyagazeta.com/

В Україні відкрили гарячу лінію проти насильства над жінками

Їх відкриття приурочено до Міжнародного дня боротьби проти насильства над жінками.

“З 25 листопада по 10 грудня за номерами 0800500335/386 і 0800500225 можна отримати професійні консультації з проблем торгівлі людьми, домашнього насильства, порушень прав дітей та гендерної дискримінації. Їх надаватимуть представники компетентних державних структур – Міністерства внутрішніх справ і Міністерства соціальної політики України”, – наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, кожна друга жінка в Україні потерпає від насильства в сім’ї, 30% з них стали жертвами у віці до 18 років. Всього в минулому році заяви про вчинення насильства в сім’ї написали понад 160 тис. українців, за перші півроку 2012-го – майже 84 тис.

Раніше повідомлялося про те, що головними агресорами в родині українські діти вважають своїх братів і сестер.

***

Нагадаємо: 25 листопада – Міжнародний день боротьби проти насильства над жінками. За даними ООН, наразі 125 країн світу мають закони, мета яких – карати за домашнє насильство, що значно більше, ніж ще десятиліття тому. В цілому в світі сім з кожних десяти жінок протягом свого життя піддаються фізичному або сексуальному насильству, а 603 млн. жінок живуть в країнах, де домашнє насильство й досі не є злочином.

Кореспондент