https://moyagazeta.com/

Пенсіонер з Чернігівщини власноруч зібрав унікальний суперкар

На Чернігівщині 61-річний чоловік утілює свою мрію про спортивний автомобіль. Майструє сам уже десятий рік. Авто унікальне: 5,5 метрів завдовжки і має елементи, скопійовані з військових винищувачів. Микола Тараканов приходить у гараж о п’ятій ранку, щоб попрацювати над своїм творінням. Пішки, адже весь родинний бюджет іде на чотириколісного, йдеться у сюжеті ТСН. Автомобіль проектувався під розмір гаража, тому він тут ледь уміщається. Щоб роздивитися шедевр, виганяємо його надвір. Такого автомобіля немає не те, що в усьому Ніжині, а й у світі – це справжній ексклюзив. Спереду нагадує спортивний мерседес, збоку – лімузин, а ззаду – літак. Автомобіль ручної роботи відсотків на 90. Із придбаного – тільки двигун від БМВ та гума. Навіть диски вилиті вручну.

Автор творіння Микола Тараканов показує: “Ось це мій основний інструмент: ковадло, міцний молоток, зубило. Так відбувається рубка металу”. Такому терпінню заздрять сусіди. Вони спостерігали за автомайстром роками. І тепер довіряють чоловікові ремонт своїх автівок. Своє творіння майстер навіть зареєстрував у ДАІ і отримав номери. Модель назвав на честь дружини – Валентиною

. “Дружина була незадоволена, що я дуже багато часу проводив у гаражі. Щоб хоч трохи згладити кути, я назвав машину в її честь”, – каже Тараканов. Але їздить Валентина лише між гаражами. На більше у майстра немає бензину. А ще він мріє обшити салон машини чорною шкірою, встановити потужніший двигун та пофарбувати корпус у сріблястий колір. Тоді його саморобний шедевр зможе зацікавити любителів спортивних суперкарів.

“Мрія, очевидно, нездійсненна, тому що моя пенсія – 900 гривень, а дружина отримує 950 гривень”, – сумує чоловік.

ТСН