https://moyagazeta.com/

Показ фільму “Незламна” запланували активісти у Криму

Творці Українського культурного центру в Сімферополі планують організувати показ фільму найближчим часом.
Як зазначає агентство, про це повідомив один з активістів і творців центру Вельдар Шукурджіев.

“Ми не можемо залишатися осторонь від українського кіно і його режисерів сучасності. Найбільш відомим з них зараз і відзначеним престижними міжнародними нагородами є Олег Сенцов, тим більше, він є нашим земляком, кримчанином. Він має безпосереднє відношення до культури і Криму, хочемо поговорити про нього, його біографію і творчість. Такі ми маємо плани на найближчий час ”, – розповів він.

Нагадаємо, “Незламна” – історична драма, знята на основі реальних подій спільно Росією та Україною.
Стрічка розповідає про героїчну Людмилу Павлюченко, яка була снайпером.

Фільм охоплює події, які відбувалися в період з 1937 по 1957 роки. Незважаючи на свою молодість (трохи більше 20 років), вона вбила майже 400 фашистських окупантів. Свого часу вона стала першим громадянином Радянського Союзу, який був допущений в Білий Дім. Крім того, Людмила Павлюченко відома своєю боротьбою за права жінок.

Зазначимо, у Криму на початку травня група кримчан – громадян України створили Український культурний центр. Організатори наголошують, що центр не збирається займатися політичною діяльністю. У своїй роботі вони мають намір зосередитися на культурі, освіті та історії.
Серед організаторів – активісти Леонід Кузьмін і Вельдар Шукурджіев, яких у Криму судили за українську символіку на акції пам’яті Т. Шевченка.

Джерело: УНН