https://moyagazeta.com/

Юлія Тимошенко – мене дістала» місцева бюрократія

«Необхідність створення прямого спілкування Прем’єр-міністра, Уряду виникла тому, що мене «дістала» місцева бюрократія», – підкреслила Юлія Тимошенко під час відкриття центру. Глава Уряду зауважила, що це перший телефонний центр спілкування Уряду з громадянами. «По суті справи, це Урядовий центр справедливості», – наголосила Прем’єр-міністр. За її словами, центр працюватиме з понеділка по суботу з 8.00 до 21.00.

При цьому Юлія Тимошенко пояснила, що оператори центру прийматимуть інформацію від громадян та передаватимуть її у профільні міністерства, а у разі не вирішення тих чи інших питань міністерствами, вони розглядатимуться на спеціальних урядових нарадах: «Кожну справу, яку підняли люди, я буду доводити до логічного завершення в ручному режимі, поки система влади працює погано через Конституцію, яка зруйнувала всі зв’язки». Також, за її словами, типові питання з якими звертаються люди, будуть узагальнюватися, а на їх основі розроблятимуться зміни до законодавства.

Крім того, Юлія Тимошенко підкреслила, що вже за два тижні потужності центру будуть збільшені у декілька разів, що дозволить приймати набагато більше телефонних дзвінків. Глава Уряду зауважила, що до центру телефонують не лише з України, але й з-за кордону. Прем’єр-міністра наголосила, що всі дзвінки до Соціального контактного центру на номер 8 800 507 30 90 – безкоштовні.

«Усвідомлюю, що відкриваючи такий центр справедливості, я замикаю відповідальність за вирішення питань людей персонально на собі. Але я ніколи не боялася відповідальності», – зауважила Юлія Тимошенко. Під час відкриття центру Юлія Тимошенко особисто відповіла на телефонний дзвінок чоловіка, вислухала його проблему, пояснила можливі шляхи її вирішення та сформувала відповідні доручення профільним відомствам. Наприкінці розмови чоловік впізнав голос Прем’єр-міністра та щиро подякував їй за нагоду поспілкуватися.
 

Источник: www.mlsp.gov.ua