https://moyagazeta.com/

Жінки визначили найпривабливішу рису чоловіків: розмір таки має значення

Дослідники з Австралійського національного університету в Канберрі показали групі жінок згенеровані на комп’ютері знімки оголених чоловіків. Всіх учасниць цього експерименту попросили розсортувати фотографії по мірі чоловічої привабливості. У переважній більшості випадків жінки називали в числі найбільш привабливих чоловіків тих, хто володів найбільшими пенісами.

Раніше безліч досліджень довели, що жінки вважають високих чоловіків більш привабливими. Цей експеримент продемонстрував, що довжина пеніса грає нітрохи не меншу роль у визначенні чоловічої привабливості, ніж зріст чоловіка. І що напевно особливо засмутить чоловіків – жінки не вибрали “ідеальний розмір” чоловічого статевого члена. Чоловіки з великими пенісами ставилися до розряду привабливих по наростаючій, і не було такого, чий розмір здався б представницям прекрасної статі надмірно великим.

Але зате вчені помітили, що жінок також хвилює пропорційність у справі визначення довжини пеніса. Більш привабливими називалися високі чоловіки з великими дітородними органами. На думку авторів дослідження, така жіноча вибірковість призвела до того, що в ході еволюції пеніси постійно збільшувалися в довжині і ширині. Психологи вважають, що жінок приваблюють великі чоловічі пеніси тому, що дами розраховують з їх допомогою випробувати більше задоволення в ліжку. А також з чисто естетичних уподобань.

svit24.net