https://moyagazeta.com/

110 мільйонів гривень – такі збитки має Південно-Західна залізниця від початку року

Крім того, залізниці заборгували ще й обласні державні адміністрації, які не відшкодовують коштів за перевезення пасажирів пільгових категорій на належному рівні. Через це Південно-західна залізниця не в змозі виконувати ремонт рухомого складу, а відтак, вона буде змушена зменшувати кількість вагонів у приміських поїздах. За чотири місяці 2009 року обласні держадміністрації компенсували лише 25 % – 5 мільйонів 655 тисяч гривень. Загальна сума заборгованості за весь 2008 рік та 4 місяці 2009 року складає 51 мільйон 88 тисяч гривень.

Сьогодні інвентарний парк Південно-Західної залізниці складає 97 електропоїздів та 18 дизель-поїздів, з них 4 електропоїзди та 2 дизель-поїзди знаходяться в депо, очікуючи заводського ремонту.
Нагадуємо, Південно-Західна залізниця перевозить пасажирів у приміському сполученні в 11 областях України (Київській, Вінницькій, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Хмельницькій та частково в районах Рівненської, Чернівецької, Черкаської, Полтавської та Тернопільської областей).
 

Источник: swrailway.gov.ua