https://moyagazeta.com/

Антимонопольний комітет перевірить діяльність visa та mastercard

Про перевірку діяльності цих систем сьогодні в інформаційній агенції «ЛігаБізнесІнформ» повідомив Голова Комітету Олексій КОСТУСЄВ.
За словами Голови Комітету, вартість послуг платіжних систем VISA та MasterCard зросла втричі за останні три роки. «Дослідження тарифної політики цих платіжних систем розпочалось нещодавно. Воно проходить досить складно, оскільки компанії знаходяться далеко за межами України, що створює труднощі у переписці, яку ми вимушені вести. Але ми маємо підстави підозрювати ці компанії в зловживанні монопольним становищем, доведемо дослідження до завершення і поставимо крапку у цій справі. Так, як це було з розслідуванням щодо компанії «Western », – сказав Олексій Костусєв.

Олексій Костусєв також додав, що тарифами VISA та MasterCard займалися антимонопольні відомства Австрії, Ізраїля, США, Польщі та Нової Зеландії. Сьогодні, окрім України, діяльність платіжних систем перевіряється у Великобританії та Швейцарії. А Єврокомісія в 2007 році взагалі ввела заборону на отримання VISA та MasterCard комісійної винагороди під час здійснення платежів у межах Єврозони.