https://moyagazeta.com/

Дмитро Саламатін :”за останні десять років таких темпів відновлення авіаційної техніки не спостерігалося”

Йдеться в  повідомлені Департаменту преси та зв’язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України.

Ці літаки увійдуть до складу сил і засобів, які залучатимуться до забезпечення безпеки повітряного простору під час проведення фінальної частини Євро-2012.
– Це результати ефективного співробітництва оборонного відомства з науково-дослідними установами та авіаремонтними підприємствами концерну “Укроборонпром”, – зазначив Міністр оборони України Дмитро Саламатін. – Попереду у нас велика, відповідальна робота з модернізації та відновлення озброєння і військової техніки.

В кінці березня військові льотчики Миргородської авіабригади отримали з Запорізького заводу “МіГремонт” іменний Су-27 “Валентин Кальонов”, ще один модернізований літак Су-27 вже проходить льотні випробування, після чого в квітні місяці повернеться у стрій. Наступну партію з двох відремонтованих літаків Су-27 завод “МіГремонт” передасть Повітряним Силам ЗС України до кінця поточного року.

До кінця травня після ремонту у бойовий стрій винищувальної авіації з Львівського авіаремзаводу також повернуться ще два МіГ-29. Завершуються роботи на військово-транспортному літаку Іл-76 та модернізація бомбардувальника Су-24М. У червні місяці завершиться ремонт двох літаків Л-39, а до кінця року планується відремонтувати 12 та модернізувати 4 літаки цього типу. У найближчих планах – ремонт вертольотів Мі-8, Мі-24 та Мі-2. Завершуються державні випробування модернізованого на підприємстві “Авіакон” вертольоту авіаційної підтримки наземних військ Мі-24П.

Серед пріоритетних напрямів співпраці оборонного відомства та підприємств “Укроборонпрому” відновлення агрегатів та двигунів авіаційної техніки.
– За останні майже десять років таких темпів відновлення та повернення до строю Повітряних Сил авіаційної техніки не спостерігалося, – підкреслив Міністр оборони України Дмитро Саламатін.