https://moyagazeta.com/

Хмельницька область: із снігових заметів звільнено 445 автомобілів

Рух на автодорогах державного значення відновлено, основні зусилля зосереджені на автошляхах місцевого значення. На основних дорожніх магістралях та у містах Хмельницький та Кам’янець-Подільський розгорнуто 4 пункти обігріву, де водії дальніх рейсів мають змогу відпочити та зігрітися гарячим чаєм, чекаючи поліпшення погодних умов. На найбільш складних ділянках руху автотранспорту, де співробітники ДАІ організовують рух автотранспорту у реверсивному режимі, співробітники МНС організували підвіз та роздачу гарячого чаю.

 

Для відновлення енергопостачання 23-х населених пунктів в 6-ти районах області організовано буксирування техніки аварійних бригад обленерго та доставку фахівців до місць обриву ліній електропередач за допомогою бойових розвідувальних машин МНС та Міноборони.

 

До лікувальних закладів доставлено 4 породіллі, На найбільш проблемних ділянках доріг місцевого значення організовано буксирування карет швидкої медичної допомоги та доставку хворих до лікарень.

 

Школі-інтернату в селі Залісся Кам’янець-Подільського району рятувальниками МНС допомогли підвезти хліб для спеціалізованого закладу.

 

Керівництво аварійно-рятувальними та іншими невідкладними роботами здійснює оперативний штаб з ліквідації наслідків складних погодних умов на чолі з першим заступником голови облдержадміністрації Вадимом Гаврішком. Координацію залучення сил та засобів здійснює мобільна оперативна група ТУ МНС на чолі з начальником Територіального управління МНС генерал-майором служби цивільного захисту Анатолієм Манільчуком.

 

У зв’язку із перевантаженням автодоріг державного значення автотранспортом та ускладненням руху на окремих ділянках МНС переконливо радить громадянам утриматись від виїзду власним автотранспортом.

 

ТУ МНС у Хмельницькій області